Strašidelné dovádění

Letošní oslavy Halloweenu v mateřské škole byly velmi pestré.

16.11.2023 11:33 / Kateřina Mikešová

Celým týdnem nás provázelo povídání o kulturních zvyklostech, kterými lidé uctívají své zemřelé a ke konci týdne byla pro děti přichystána halloweenská oslava. V ranních hodinách jsme se všichni vydali na pochůzku školou, abychom postrašili své starší spolužáky a zapívali jim několik veselých písniček za doprovodu ukulelového souboru. Po svačině se prostory mateřské školy proměnily na strašidelná stanoviště s děsivými úkoly. Nechybělo prolézání pavučinou, tahání pavouků z krabice, dlabání dýní, let na koštěti a diskotéka. Kromě sladkého občerstvení a sladkostí, které si děti odnášely domů, umocnila radost dětí ze strašidelného týdne také výzdoba zahrádky před školou.