Šaty pro vílu Amálku

Návštěva u slavného módního návrháře Osmany Laffity

20.5.2019 15:07

Ušít šaty na vílí ples není tak jednoduché, a tak jsme se vydali 24. dubna pro radu až do Nižboru, kde pracuje slavný kubánský módní návrhář Osmany Laffita. Nejprve Amálce namalovaly návrhy děti z naší školky, poté se slova ujal sám Osmany a vysvětlil dětem, jak dlouhá je cesta od nápadu až k samotné realizaci - ušití šatů. Jako dárek dostala víla Amálka originální návrh krásných večerních šatů. K radosti dětí jsme si ještě prohlédli Osmanyho malou soukromou ZOO.