Rozsvícení stromečku před školkou

Znovu zase po roce, brzy budou Vánoce!

8.12.2020 09:48

V pátek 27. 11. 2020 pro nás šikovné paní učitelky z Modré třídy opět po roce připravily tradiční zdobení a rozsvícení stromečku před školkou. Je to společná akce, na kterou se moc těšíme, protože to pro všechny děti znamená, že začíná advent a blíží se Vánoce! Při písničkách jsme si nejprve rozhýbali tělo a pak se posilnili cukrovím a výborným dětským punčem. Společnými silami jsme ozdobili stromeček, který nám teď každé ráno svítí na přivítanou do školky.