Předvánoční kouzelný čas

Zpíváme koledy, skotačíme s čerty a užíváme sněhu na kopcích. 

19.12.2023 11:28 / Kateřina Mikešová

Nadešel předvánoční čas a jak už u nás ve školce bývá zvykem, vykouzlili jsme pro děti atraktivní programy a akce. Zavítali jsme s dětmi například do Roubenky, kde jsme si prohlédli vánoční ozdoby, ručně vyráběné výrobky, či přivoněli k purpuře a františkům. Dále pak osvětlení stromečku před školkou vytvořilo onu kouzelnou atmosféru a přineslo radost všem dětem, které stromeček zdobily. V neposlední řadě jsme zavítali na radnici, kde na nás čekal Mikuláš s rozpustilými čerty a andělé, kteří nám dali malé dárečky. 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies