POZOR, HOŘÍ!

Oheň je dobrý sluha, ale zlý pán. A aby žáčci naší školy porozuměli tomuto rčení, proběhla preventivní akce „Pozor, hoří!“

14.11.2022 11:44 / Jana Redlová

Děti, žáci i studenti byli seznámeni, jak správně postupovat v krizové situaci, pokud by došlo ke vzniku požáru. Nechybělo ani povídání o povolání IZS – hasičů, děti měly možnost sestavit modely aut záchranných složek a zaposlouchaly se do zvuků výstražných sirén. Starší žáci procvičili poskytnutí první pomoci u popálených osob. A hlavně nechyběla prevence – co dělat, abychom vzniku požáru předešli.