My se strašidel nebojíme

Halloweenská oslava

8.11.2018 14:24 / Jana Rajská

Dne 1.11. jsme se všichni sešli ve žluté třídě, tedy v "Dýňovicích", abychom společně oslavili Halloween. Dýňovice byly vskutku strašidelné...všude létali netopýři, lezli pavouci a létali duchové. My jsme se ale nebáli, protože i z nás se stali bubáci, strašidla, duchové a dýně. Společně jsme si zatančili, protáhli těla a vrhli jsme se do strašidelného soutěžení. Lovili jsme jablíčka ústy z vody, krmili hladového ducha a zkusili jsme si i dýňový slalom. Také jsme vyrobili strašidelné lucerny a každá třída si vydlabala svou strašidelnou dýni. Mezitím jsme se vždy posilnili dobrotami. Nakonec už jen společný taneček na píseň " Strašidýlko Emílek". Bylo to příjemné dopoledne a těšíme se opět příští rok....na shledanou!