Modrásci ve škole 7.2.2018

Tak tohle nás čeká !

Když si děti ve školce hrají na školu, tak to není ono! Proto jsme si domluvili návštěvu v doopravdické třídě ZŠ, abychom poznali jaké to je. Hned ráno jsme navštívili  logopedickou třídu paní učitelky Milady Loudové. Pěkně jsme se posadili do lavic a  poznávali jsme, co všechno se kamarádi uči  a co už ve 3.třídě zvládají a dovedou. Dokonce jsme s kamarády počítali na interaktivní tabuli. Nakonec jsme se všichni vyfotografovali. Tak AHOJ ŠKOLO !!!