Masopustní veselice

I v letošním roce se do masopustní pochůzky, která má v naší škole již letitou tradici, zapojili děti a žáci v rozličných maskách.

26.2.2024 14:42 / Kateřina Mikešová

Ani paní učitelky se ve výběru kostýmů nenechaly zahanbit. Vedle tradičních masek, jako je laufer, kominík, smrtka nebo nevěsta, se objevily i vodní víly a vodnice. Za doprovodu  školního ukulelového souboru prošel průvod celou školu a v každé třídě zahrál, zazpíval a rozdal nějaké dobroty. Za nasmažené a napečené dobroty děkujeme paní učitelkám, asistentkám i paní uklizečkám, neboť právě o muzice, radosti, veselí a dobrém jídle byl náš školní masopust.