Masopust

Masopustní veselice, veselá je převelice, a nejinak tomu bylo i při oslavách masopustu v mateřské škole.

8.3.2023 14:41 / Kateřina Mikešová

Ve středu 22. 2. 2023 jsme v mateřské škole osavili masopust. Již od rána se to ve třídách hemžilo rozličnými maskami, které výřily v rytmu hudby. Během dopoledne si děti z různých zábavných soutěží odnesly drobné sladké odměny. Masopustní oslavy vyvrcholily průvodem po škole. Na cestu nám hrála masopustní kapela v podání paní učitelek. S veselými písničkami a košíky dobrot v podobě koblížků a koláčků připravených spolu s dětmi, jsme navštívili všechny třídy. Díky tomu si masopustní veselí užili i žáci a paní učitelky ze školy. Velké poděkování patří rodičům, kteří nám přispěli domácími dortíky či jinými pamlsky.