BRANNÝ DEN

V rámci distanční výuky probíhala akce – branný den. Žáci obdrželi prostřednictvím svých třídních učitelů pracovní materiály a se svými rodiči podnikali turistické výpravy.

11.6.2020 09:15 / Jana Redlová

Součástí akce bylo seznámení s trekovým vybavením, rodiče dětem vysvětlili turistické značení a použití mapy. Dále děti poznávaly důležitá místa ve svém okolí. A nechybělo ani praktické využití cestovní lékárničky při ošetření fingovaného úrazu. Po znovuobnovení výuky ve škole měli žáci možnost o proběhlé akci vyprávět ostatním. Velké díky rodičům i jejich šikovným žáčkům.