Na ulici, na silnici bezpečně

Akce v rámci prevence nežádoucího chování

27.9.2023 11:21 / Marie Kliková

Dne 21. září jsme se v rámci akce "Na ulici, na silnici bezpečně" opravdu vydali do ulic a na silnici, abychom si připomněli, jak se máme jako účastníci silničního provozu chovat. V nejbližším okolí školy jsme si natrénovali přecházení silnice, zopakovali jsme si zásady bezpečného přecházení a dopravní značky. Na každé zastávce - u dopravní značky - jsme si vysvětlili, co znamená. Cesou nás ráno doprovázelo sluníčko, a tak nám vše šlo krásně "od ruky". Ve škole jsme si pak připomněli všechny dopravní značky, které jsme "potkali" a některé jsme si i vybarvili.