Veselé zoubky

4.4.2023 10:24 / Martina Šabíková

Ve čtvrtek 23. 3. 2023 proběhla na naší škole akce s názvem "Veselé zoubky" v rámci preventivního programu, který připravila společnost dm drogerie markt s.r.o. Akce se zúčastnil 1. ročník. Žáci byli seznámeni, jak zoubky fungují, k čemu je máme, jak rostou a mění se, co je zubní kaz apod. Dále byli žáci seznámeni se správnou péčí o zoubky, jak si čistit zuby, proč navštěvovat zubního lékaře. Další náplní akce bylo vyplnění pracovních listů a zhlédnutí krátkého filmu "Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek". Nakonec byli žáci odměněny balíčky s produkty péče o zuby.