Návštěva lékárny

Ve středu 22. 5. 2019 navštívili žáci 2. a 6. ročníku v rámci školní akce "LÉKÁRNA" lékárnu Dr. Max, kde se dozvěděli spoustu nový informací týkající se lékárny. Mohli se tak podívat na místa, kam běžně smí pouze lékárníci a zaměstnanci lékárny.

14.6.2019 09:55 / Petra Vitvarová

Mohli se tak podívat na místa, kam běžně smí pouze lékárníci a zaměstnanci lékárny. A tak viděli, jak a kde se uskladňují léky, mastičky a sirupy a také místo, kde se tyto léky připravují dle receptu od lékaře.

Mnohokrát děkujeme velice milé a ochotné lékárnici Mgr. Kláře Bílkové, která se nás ujala a vše našim žákům vysvětlila a ukázala.