Vyhodnocení výtvarné soutěže "Voda v zahradě" vyhlášené Českým zahrádkářským svazem

Čtyři žáci naší školy byli oceněni v kategorii " Kresba D" za své výtvarné tvoření.

26.6.2020 12:30 / Petra Vitvarová

Žáci ZŠ speciální -Tomáš S., Jakub T., Eliška K. a žák ZŠ - Tomáš J. byli ocěněni za své výtvarné tvoření v soutěži "Voda v zahradě" vyhlášené Českým zahrádkářským svazem. Všichni vyhodnocení se umístili na 8. místě v kategorii "Kresba D". Získali diplom i krásné ceny, ze kterých měli opravdu radost. Moc všem blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů při dalším výtvarném tvoření.