Provozní podmínky základní školy praktické

Vážení rodiče,

od 8. 6. 2020 budou mít žáci 1. stupně základní školy praktické možnost účastnit se vzdělávacích aktivit ve škole.

Pro žáky 2. stupně základní školy praktické zůstává škola uzavřena a vzdělávání žáků bude i nadále realizováno distanční formou. Třídní učitelé budou žáky informovat o případných konzultacích.

28.5.2020 12:28 / Šárka Konopásková

INFORMACE PRO ŽÁKY 1. STUPNĚ ZŚ PRAKTICKÉ

Účast žáků ve škole nebude povinná. V rámci ochrany rizikových skupin pedagogických i nepedagogických pracovníků, ale stejně tak žáků a jejich rodinných příslušníků bude i nadále pokračovat distanční výuka.

Zákonný zástupce může žáka přihlásit k docházce do školy podáním žádosti o docházku.Vyplněnou žádost o docházku (ke stažení zde) zašlete do pátku 5. 6. 2020 do 12.00 hodin e-mailem na adresu sarkon@zsrako.cz, popř. předejte třídnímu učiteli nebo vhoďte do schránky u budovy školy.

Při nástupu žáka do školy je zákonný zástupce povinen podepsat čestné prohlášení a seznámení (ke stažení zde). BEZ PODEPSANÉHO ČESTNÉHO PROHLÁŠENÍ NEMŮŽEME ŽÁKA VPUSTIT DO BUDOVY ŠKOLY.

Vstup žáků do budovy školy bude umožněn od 8.00 do 8.15 hod, do budovy školy budou pouštěni pouze žáci bez doprovodu.

Doprava svozovým autem a doprovod dětí z autobusového nádraží nebudou zajišťovány.

Provoz ranní a odpolední družiny nebude zajišťován.

Od 8.15 do 12.00 hod se budou realizovat vzdělávací aktivity ve skupinách s maximálním počtem 15 žáků (mohou být tvořeny i z více ročníků a tříd – rozhodne počet přihlášených žáků), složení skupin bude neměnné. Vzdělávací aktivity budou ukončeny ve 12.00 hodin. Pokud se žáci budou stravovat ve školní jídelně, zůstávají ve škole do doby, než jim bude vydán oběd - předpokládaný čas odchodu 12.50 hod. Stravování bude zajištěno běžným způsobem, bude spuštěn terminál k objednávání obědů.

Aktivity budou realizovány pravidelně každý pracovní den.

V souladu s pokynem MŠMT (cele znění zde) budou dodržována přísná hygienická opatření.

Žádost o docházku

Čestné prohlášení