23. 5. 2023 Ukázka tvorby uměleckého kováře

V úterý 23. 5. 2023 proběhla u nás ve škole projektová výuka "Ukázka tvorby uměleckého kováře"- Projekt OP VVV "Šablony III-47019727", které se zúčastnili žáci 2. stupně ZŠ. Žáci se nejdříve seznámili s profesí uměleckého kováře, jeho tvorbou z připravené prezentace. Poté se podívali na názornou ukázku kování v átriu školy a sami si kovat také vyzkoušeli. Projektová výuka se všem moc líbila. Děkujeme uměleckým kovářům-Ludovítu Strelkovi i Danielu Tremlovi, kteří nám přišli do školy přiblížit jejich krásné řemeslo.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies