TURNAJ VE STOLNÍM TENISU "O POHÁR ŘEDITELE ŠKOLY"

Ve středu 6. března se konal již 14. ročník turnaje ve stolním tenisu – „O pohár ředitele školy“. 

11.3.2024 14:34 / Jana Redlová

Sešli se tak příznivci ping pongu ze Střední školy a Základní školy Jesenice, klienti DOZP Leontýn a žáci naší školy. Nechyběli ani jako každý rok studenti Gymnázia Zikmunda Wintra Rakovník, kteří dohlíželi a hodnotili sportovní výkon každého účastníka.

Sportovci, kteří zrovna nehráli, využívali doplňkové aktivity z oblasti prevence a EVVO.

Akce v rámce prevence nežádoucího chování měla velký úspěch, na stupních vítězů stáli jak žáci naší školy, tak hosté z Jesenic i Leontýna.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies