RIZIKA VIRTUÁLNÍ KOMUNIKACE

Jaké nástrahy internet skrývá, kdo je to virtuální kamarád, jak se dají data zneužívat. A hlavně – jak se bezpečně na internetu a sociálních sítích pracuje. To vše se žáci a studenti naší školy dozvěděli v rámci preventivního programu „Rizika virtuální komunikace“.

11.5.2022 12:00 / Jana Redlová

Pod vedením třídního učitele mohli žáčci pracovat s PC, tablety i mobilními telefony. Nechyběly pracovní listy, podle kterých mladší žáci rozlišovali jednotlivá zařízení. Multimediální technika je naším průvodcem každý den a tak musíme znát nejen její bezpečné používání, ale i možná rizika.