Projektový den na téma Canisterapie

Dne 27. 11. 2019 nás navštívil canisterapeutický tým. 

5.12.2019 07:58 / Jana Vopatová

Dne 27. 11. 2019 nás navštívil proškolený canisterapeutický tým - paní Romana s fenkou border kolií Ejty. Cílem projektového dne bylo seznámit žáky s pravidly chování ke psu, se správnou péčí o psa a sehraností canisterapeutického týmu. Žáci zhlédli ukázku a sami si vyzkoušeli polohování s canisterapeutickým psem, byl jim předveden výcvik psí poslušnosti, sami si vyzkoušeli psovi zadávat povely. Nejvíce se žákům líbila ukázka Ejtiny bezchybné poslušnosti, ukázka stopování a její obratnost při řešení psích hlavolamů. Toto projektové dopoledne proběhlo od 8:00h. do 11:40h. v rámci projektu ESIF - OPVVV "Šablony II - 47019727", který škola realizuje.

Více fotografií k projektu Canisterapie naleznete v sekci Fotogalerie.