POZOR ZMĚNA - Výtvarná soutěž Namaluj své město, svoji vesnici

Jak všichni jistě víte, nejen z našich webových stránek, byla vyhlášena výtvarná soutěž Namaluj své město, svoji vesnici. Doufala jsem, že výtvarná díla budeme moci vybrat ve škole a odnést je do Rabasovy galerie hromadně. Vzhledem k tomu, že je škola stále ještě uzavřena, je to tedy milí žáci a milé žákyně na vás. Věřím, že někteří z vás se této soutěže zúčastní.

Termín odevzdání výtvarných prací je do pátku 15.5.2020!!! Více najdete dále v textu příspěvku,  na stránkách Rabasovy galerie či v propozicích výtvarné soutěže.

5.5.2020 11:21 / Petra Vitvarová
Vzhledem k okolnostem není v našich silách předat vaše výtvarná díla do soutěže "Namaluj své město, svoji vesnici" včas.
Prosím tedy všechny děti, které se chtějí zúčastnit, aby svůj výtvor donesly do pátku 15.5. 2020 v doprovodu rodičů do Rabasovy galerie.
Vzhledem k tomu, že galerie pracuje v omezeném provozu je možné práce přinést o všední dny dopoledne na adresu Rakovník, Vysoká 226 nebo si do Rabasovy galerie zavolat a domluvit individuální termín předání. Fotografie můžete poslat na email blazek@rabasgallery.cz.
Propozice k výtvarné soutěži najdete na http://www.rabasgallery.cz/namaluj-2020.pdf