POČÍTAČ A JÁ, KYBERŠIKANA

Rozdíly mezi on-line světem a světem reálným, on-line hry, důležitost ochrany osobních údajů. Vysvětlení rozdílu mezi kyberšikanou a prostým škádlením, jaká jsou pravidla bezpečného užívání internetu? To vše zahrnoval jednodenní projekt, který byl určený pro žáky naší školy.

14.5.2021 14:55 / Jana Redlová

Stejně, jako se chráníme před nebezpečím reálného světa kolem nás, měli bychom se chránit také před riziky světa virtuálního. A abychom ta rizika znali a uměli se správně zachovat, učitelé nás s nimi seznámili a ukázali správná řešení. Vždyť prevence by měla být pravidelná, nenásilná a pozvolná, abychom šli správným směrem.