Návštěva zvířátek v DDM

V pátek 29.3. 2019 se žáci II. třídy vydali v rámci prvouky a přírodopisu s paní učitelkou Alenou Thorovskou a asistentkami na návštěvu za zvířátky do DDM v Rakovníku.

23.4.2019 12:39 / Petra Vitvarová

Žáci 2. a 6. ročníku navštívili 29. 3. 2019 zvířátka v DDM Rakovníku.

Na místě je čekala vedoucí oddělení přírodovědy a oddělení techniky paní Alena Holá, která jim všechna zvířátka představila a pověděla jim spoustu zajímavých informací týkající se jejich potravy a chování.

Poté měli žáci možnost si zvířátka, zvyklá na kontakt, pohladit, pochovat a také nakrmit. Všichni žáci využili příležitosti si podržet krajtu, užovku, potkana, agamu, chameleona a mnoho dalších zvířátek, která se dají chovat v domácím prostředí.

Pro všechny to byl nezapomenutelný zážitek a již nyní se těší na další setkání s těmito zvířátky.