DÚ - výtvarná výchova

Trochu pro odlehčení ve výuce.

Rabasova galerie Rakovník vyhlásila 25.ročník výtvarné soutěže, tak se pojďme zapojit i my!:-)

Zkuste nakreslit, namalovat své město, svoji vesnici-výtvarná technika (malba, kresba, grafika, koláž) je zcela na vás. Obrázek by měl zachytit pohled na obec nebo život v obci, ve které autor žije nebo ji navštěvuje. Max. formát díla je B1 /100x70cm/, ovšem zcela postačí i velikost A4 (malá čtvrtka) či A3 (velká čtvrtka).

Vaše obrázky zatím nikam nenosne, neposílejte. Ráda bych je od vás vybrala ve škole.

28.3.2020 11:10 / Petra Vitvarová