Divadelní představení ZA PRKENNOU OHRADOU

Ve čtvrtek 6. 10. 2022 se naši žáci 2.stupně ZŠ zúčastnili divadelního přestavení "ZA PRKENNOU OHRADOU" v rámci XXXIX. celostátní přehlídky amatérského činoherního divadla pro děti a mládež Popelka 2022.

13.12.2022 12:12 / Petra Vitvarová

Ve čtvrtek 6. 10. 2022 se naši žáci 2.stupně ZŠ zúčastnili divadelního přestavení "ZA PRKENNOU OHRADOU" v rámci XXXIX. celostátní přehlídky amatérského činoherního divadla pro děti a mládež Popelka 2022.

Představení bylo velice zajímavé. Pojednávalo o přátelství, pocitu viny a smíření. Herecky velmi pěkně zahrané.

Děti měly z návštěvy divadla radost. Téma daného představení bylo poněkud těžší, a proto jsme si po příchodu do školy, vše ještě vysvětlili.

Všichni se už nyní těší na další kulturní akce.

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies