CO JIŽ VÍME O SVÉM TĚLE

Jak funguje lidské tělo a jaké činnosti mohou naše tělo poškodit.

15.12.2022 13:15 / Jana Redlová

Každý učitel si podle věku svých žáků či studentů zvolil téma, které přiblížilo možnosti, jak můžeme bránit poškození svého těla. A tak si někteří povídali o poruchách výživy, co mohou pro své zdraví v rámci zdravého jídelníčku udělat a jak se vyvarovat nevhodných potravin. Starší žáci a studenti SŠ mohli nahlédnout do materiálů, které seznamují s nebezpečím užívání návykových látek (nikotin, alkohol, drogy,…). A poslední téma, které varuje před poškozením našeho těla, byla prevence promiskuity (střídání partnerů). Děti, žáci i studenti naší školy byli poučeni o vhodném chování, kterým chrání především sami sebe.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies