Cestování lidským tělem

Týdenní projekt provedl žáky lidským tělem.

22.2.2021 08:29 / Jana Redlová

Malí žáčci se podívali na zoubky – seznámili se s tím, jak zuby pracují, co zoubky chrání a především – co může náš chrup poškodit. Starším žákům byla přiblížena funkce plic. A co jim škodí¸ čeho se vyvarovat a proč. A protože naši školu navštěvují i dospívající dívky, nechyběla cesta lidským tělem k intimním místům žen, k funkci jednotlivých orgánů. Žáci i studenti pracovali s modely, využívali pracovní listy a nechyběla ani výuková videa. Vše probíhalo v rámci plnění akcí MPP.