Účast a vítězství na Kladenské veverce

Zúčastnili jsme se XXX. ročníku výtvarné soutěže Kladenská veverka a náš spolužák Tomáš vyhrál 1. místo se svým krásným ledňáčkem. Jeli jsme na vyhlášení celá třída a užili jsme si krásnou vernisáž.

14.2.2019 14:42

V pátek 8. 2. 2019 jsme jeli na vyhlášení výtvarné soutěže Kladenská veverka do Kladna, protože náš spolužák Tomáš vyhrál 1. místo se svou malbou lednáčka. V totmto období chřipkové epidemie bohužel Tomáš omarodil, ale cenu na podiu za něho převzal nejlepší kamarád Petr. Ráno jsme se sešli ve škole a v 9:00h jsme vyrazili na vlakové nádraží a odjeli na Kladno. Od vlakového nádraží v Kladně jsme přešli ke kladenskému kinu Hutník. Od 11 hodin jsme zde shlédli hudební vystoupení pěveckého souboru PIDI SLUNÍČKO a předávání cen vítězům všech kategorií. Poté jsme prošli všechny vystavené obrázky. Dětem i pedagogům se vernisáž velmi líbila, společně jsme shlédli mnoho krásných výkresů a rozličných, zajímavých technik. Po vernisáži jsme se nasvačili a vyrazili na vlakové nádraží a dojeli do Rakovníka v půl třetí. Tato akce byla přínosná i z důvodu učení se správnému chování při cestování a při kulturních akcích. Uzdravenému Tomášovi jsme ceny předali ve škole a má z cen velkou radost a pro všechny je jeho vítězství motivující do dalších výtvarných soutěží.