Soutěž ILUSTRACE K DĚTSKÉ KNIZE

Žákyně I. S třídy ZŠ speciální ANNA PROKOPOVÁ obsadila 1. místo ve výtvarné soutěži ILUSTRACE K DĚTSKÉ KNIZE. Soutěž vyhlásilo Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady, o. p. s. pod záštitou radního Středočeského kraje pro oblast vzdělávání a sportu Mgr. Milana Váchy.

10.11.2022 12:46 / Alena Vožehová

Do soutěže zaslali své ilustrace ke knížce Josefa Čapka Povídání o pejskovi a kočičce, ze které četli společně ve škole, i Aniččiny spolužáci. Dne 7. 6. 2022 pětičlenná odborná porota z celkem 71 výkresů v kategorii Speciální školy vybrala a ocenila právě obrázek Aničky:)

Gratulujeme a přejeme další úspěchy výtvarné i čtenářské nejen Aničce.