Vyhodnocení výtvarné soutěže

V pondělí 11. 6. 2018 si žáci naší školy vyzvedli ocenění za výtvarné tvoření v okresním kole výtvarné soutěže „Mé toulky za zvěří“.

18.6.2018 11:33 / Petra Vitvarová

V pondělí 11. 6. 2018 si žáci naší školy vyzvedli ocenění za výtvarné tvoření v okresním kole výtvarné soutěže „Mé toulky za zvěří“ pořádanou Okresním mysliveckým spolkem Rakovník, z. s.. Výtvarné práce hodnotila odborná porota v čele s akademickým malířem Václavem Zoubkem.           

Mezi oceněnými byla žákyně 5. ročníku L. Č., která získala 2. místo ve III. kategorii ZŠ (9-12let), dále pak T. N., který obsadil 4. místo ve IV. kategorii ZŠ (13-15let) a B. Š., která ve stejné kategorii obsadila 5. místo. Cenu poroty získala žlutá třída MŠ speciální.   

Všem výhercům moc gratulujeme a přejeme hodně nadšení a elánu do dalšího výtvarného tvoření.