VELETRH ZDRAVÍ

Co je pro naše zdraví důležité, potřebujeme vitamíny? A zvládneme si sami něco zdravého připravit? Odpovědi,nejen na tyto otázky, získali žáci naší školy v rámci akce prevence nežádoucího chování: „Veletrh zdraví“.

7.11.2022 09:41 / Jana Redlová

Děti se seznámily se základními druhy ovoce a zeleniny, pomocí interaktivních her rozlišovaly pojmy zdravé/nezdravé potraviny. A nechyběl praktický nácvik přípravy zdravého pokrmu. Akce byla završena výstavou kolektivních prací jednotlivých tříd.