TURNAJ VE STOLNÍM TENISU "O POHÁR ŘEDITELE ŠKOLY"

1. 3. 2023 se konal již 13. ročník sportovního utkání.

7.3.2023 12:05 / Jana Redlová
  1. 3. 2023 se konal již 13. ročník sportovního utkání, jehož účastníky nebyli jen žáci naší školy. Přijeli také sportovci ze Střední a Základní školy Jesenice, klienti Domova Domino Zavidov, Domova Leontýn a Domova Ráček Rakovník. Jako rozhodčí nám pomáhali studenti Gymnázia Zikmunda Wintera, děkujeme! A jako každý rok nechyběly aktivity pro nehrající žáky – aktivity z oblasti prevence nežádoucího chování a EVVO.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies