The Smallpeople pro nás

Začátek nového kalendářního roku si naši žáci zpestřili nevšedním zážitkem.

7.2.2020 10:27 / Eva Vitnerová

Začátek nového kalendářního roku si naši žáci zpestřili nevšedním zážitkem. Požádala jsem kapelu ze zdejší základní umělecké školy, zda by pro nás zahrála. Po dohodě s místním kulturním centrem jsme zvolili termín v polovině ledna. Děti, žáci i studenti naší školy tak měli možnost zažít atmosféru živého koncertu kapely bohaté nejen na množství zpěváků ale i nástrojů. Playlist kapely byl pestrý – od pohádkových písní až po rockové skladby, takže si každý našel to své. Pro některé děti to byl první živý koncert kapely, kterého se účastnily. Mladí muzikanti a zpěváci hráli s chutí a energií, což se krásně přeneslo i na posluchače, takže jen málokdo zůstal v klidu sedět. Skoro všichni, včetně pedagogů, tančili, zpívali a užívali si tohle příjemné dopoledne. Celé kapele a všem, kteří se na koncertu podíleli mockrát děkujeme.