Tajný život města - příprava questu

Po absolvování semináře začínáme připravovat quest LETEM VODNÍM SVĚTEM v okolí naší školy.

10.4.2018 16:29 / Alena Vožehová

Quest bude zaměřený na dvě hlavní témata: voda a ptáci. Už víme, kudy jeho trasa povede a vymýšlíme verše popisující trasu questu a jednotlivé orientační body na ní. Na úkolech, jejichž prostřednictvím se ti, kteří quest absolvují, seznámí se zajímavými informacemi o ptácích žijících na Rakovnicku, pracujeme společně s Rakovnickým ornitologickým spolkem FÉNIX. Přemýšlíme také o tom, jaký poklad na konci questu bude na úspěšné "hledače" čekat. Čeká nás ještě spousta práce...