Tajný život města – práce s aplikací Pl@ntNet

Na práci s tablety v terénu se žáci hodně těšili, a tak jsme začínali fotit hodně brzy na jaře – první sněženky, krokusy a fialky to s námi neměly lehké. S přibývajícím teplým a slunečným počasím rozkvétá v okolí školy čím dál více rostlin.

25.10.2017 09:48 / Alena Vožehová

A tak můžete vidět žáky všech součástí naší školy, jak se s tablety v rukou sklánějí k zemi nebo se naopak dívají do korun stromů a pořizují fotografie bylin, keřů a stromů, jejich listů, květů nebo kůry. Na práci s tablety v terénu se žáci hodně těšili, a tak jsme začínali fotit hodně brzy na jaře – první sněženky, krokusy a fialky to s námi měly fakt těžké. Teď už všechno roste jako divé… Jak bohatý je tajný život našeho města? Kolik různých rostlin asi roste v úseku od mostu přes Rakovnický potok u plaveckého bazénu k dalšímu mostu u zimního stadionu?