Tajný život města – informační kampaň

25.10.2017 09:50 / Alena Vožehová

Na konci května a v červnu 2017 proběhla informační kampaň k projektu Tajný život města. Informace byly zveřejněny na webových stránkách školy, vyšel článek doplněný několika fotografiemi v Informačním měsíčníku Královského města Rakovníka Radnice, článek byl zaslán i do redakce Učitelských novin a Zpravodaje životního prostředí vydávaného Odborem životního prostředí Města Rakovníka. Uveřejněn byl také na webových stránkách Environmentální výchova, vzdělávání a osvěta Středočeského kraje. V prostorách školy a ve vestibulu Městské knihovny Rakovník mohli žáci školy a veřejnost zhlédnout řadu fotografií dokumentujících realizaci projektu, doplněnou informacemi o badatelsky orientovaném vyučování i výtvarnými pracemi a herbáři, které žáci vytvořili.