Projektový den "Nech brouka žít" na ZŠ logopedické a ZŠ praktické

Ve dvou dnech – 18. května a 2. června 2021 – se žáci základní školy logopedické a základní školy praktické pod vedením lektorů NSEV Kladno – Čabárna, o. p. s. vydali do tajuplného světa hmyzu.

28.6.2021 08:27 / Alena Vožehová

V jejich průběhu se seznámili s tím, jaké výjimečné schopnosti a také jak velký význam v přírodě tyto nepříliš populární živočichové mají. Zjistili, že zástupci hmyzu žijí skoro úplně všude a živí se nejrůznějšími věcmi, zaposlouchali se do zvuků, které hmyz vydává, seznámili se s tím, jak se hmyz vyvíjí i s pestrým životem včel. Za nahlédnutí do říše hmyzu moc děkujeme a těšíme se na tajemství, která společně budeme odhalovat někdy příště…

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies