Přírodovědná soutěž Jesenické putování 2017

Dne 22. června 2017 se dva týmy žáků naší školy zúčastnily přírodovědné soutěže Jesenické putování 2017

7.9.2017 10:19 / Alena Vožehová

Ve čtvrtek 22. června 2017 se dva týmy žáků naší školy zúčastnily přírodovědné soutěže Jesenické putování 2017. Deset stanovišť s úkoly zaměřenými na poznávání bylin, dřevin a hub, ptáků, plazů, obojživelníků a ryb i savců vyskytujících se na území ČR, ochranu přírody, základy táboření a práci s mapou připravili pedagogové ze ZŠ, MŠS a PrŠ Jesenice. Studenti Eliška Procházková, Barbora Suchá a Filip Voráček se v kategorii SŠ umístili na krásném 2. místě. Tým žáků ZŠS ve složení Kristýna Votroubková a Miran Sklenička obsadil s nejvyšším počtem 101 bodů 1. místo. Gratulujeme!