ORIENTACE V TERÉNU, MIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTI

V rámci prevence proběhla akce, která se skládala ze tří částí – TURISTIKY, CYKLISTIKY A MIMOŘÁDNÝCH UDÁLOSTÍ. 

4.6.2021 13:05 / Jana Redlová

První část byla zaměřena na turistiku. Žáčci si procvičili práci s mapou, vyzkoušeli si chůzi v terénu po turistických trasách a byli poučeni o první pomoci při zranění. Ve druhé části se žáci věnovali cyklistikce – jak správně pečovat o jízdní kolo, jak dodržovat pravidla bezpečnosti. A ve třetí části akce se žáci i studenti školy zaměřili na mimořádné události.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies