Ocenění pro vítěze výtvarné soutěže

Dne 16. 6. 2017 se ocenění žáci naší školy plavili lodí Kralupy po řece Vltavě z přístavu Marina-Nelahozeves.

2.9.2017 08:08 / Petra Vitvarová

Naši žáci se pravidelně účastní různých výtvarných soutěží. Tentokráte se jim výtvarné tvoření opravdu vyvedlo a na soutěži Kladenská veverka 2016 byli oceněni nejen krásnými cenami, ale i speciální cenou ředitele fy Kožený – hodinovou plavbou lodí Kralupy po řece Vltavě z přístavu Marina-Nelahozeves. Vítězové soutěže si tuto plavbu opravdu užili. Na chvilku se stali plavčíky a s pomocí kapitána si vyzkoušeli nejen různé lodní uzle, ale hlavně kormidlování lodi. Po návratu do přístavu si ještě žáci prohlédli zámek Nelahozeves. Tento výlet se pro sedm žáků stal nezapomenutelným zážitkem. Tak snad zase někdy na Vltavě či jiné řece… AHOJ!