NEZÁVISLÍ

Akce v rámci prevence nežádoucího chování.

6.2.2023 09:57 / Jana Redlová

Závislost - touha po něčem, co v daný okamžik nemáme. Nedokážeme se bez dané látky obejít a chceme ji víc a víc... Látku návykovou. A právě tomuto tématu byla věnovaná preventivní akce. Žáci vyšších ročníků školy, pod vedením svých třídních učitelů, studovali možná nebezpečí návykových látek. Obdrželi obrázový materiál, který jim přiblížil možné následky kouření, pití alkoholu a užívání drog. Zároveň získali preventivní materiál, ve kterém jsou uvedeny kontakty na organizace, které poskytují pomoc.