NEMOC A ÚRAZ, PREVENCE

Cílem akce, která proběhla ve dnech 28. 3. – 1. 4. 2022, bylo seznámit žáky se správným postupem při poskytování první pomoci. A především, jak se před úrazem či nemocí chránit.

8.4.2022 10:15 / Jana Redlová

Vysvětlili jsme si rozdíl mezi nemocí a úrazem, shlédli naučné video a nechybělo ani varování před nebezpečnými situacemi. Dále si žáci zopakovali čísla tísňového volání a starší studenti si prakticky procvičili poskytnutí první pomoci při tepenném a žilním krvácení.