NEMOC A ÚRAZ, PREVENCE - VZÁJEMNÁ SPOLUPRÁCE

Studenti naší SŠ se úžasně zapojili do projektu „Nemoc a úraz, prevence“. 

16.4.2024 13:09 / Jana Redlová

Předvedli žáčkům mateřské školy, jak máme poskytovat první pomoc, jaké jsou druhy lékárniček a co je jejich obsahem. Také ošetřovali drobná poranění a poskytovali pomoc při podchlazení. A nechyběly ani základní informace o častých onemocněních, obrázky k vybarvení a společné recitování básničky o rýmě. Zkrátka spolupráce studentů SŠ a dětí naší školky byla bezvadná.

Akce probíhala v rámci prevence nežádoucího chování.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies