NA ULICI, NA SILNICI BEZPEČNĚ

V rámci prevence nežádoucího chování proběhla akce „Na silnici, na ulici bezpečně“.

5.10.2022 16:17 / Jana Redlová

Děti, žáci i studenti jednotlivých tříd ověřili své znalosti ohledně dodržování pravidel bezpečnosti při pohybu na ulici, zopakovali si význam dopravních značek a nechyběl ani nácvik správného přecházení silnice. A jak funguje semafor? I to si žáčci pomocí interaktivní pomůcky vyzkoušeli a následně semafor z papírové krabice vyrobili. Vždyť znát základní pravidla silničního provozu a umět se bezpečně chovat poblíž silnice je velmi důležité.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies