Exkurze do Farmaparku „U Toma“ v Ledcích u Plzně.

V pátek 5. května 2023 se uskutečnila exkurze do Farmaparku „U Toma“ v Ledcích u Plzně.

19.5.2023 09:33 / Lenka Uriková

V pátek 5. května 2023 se uskutečnila exkurze do Farmaparku „U Toma“ v Ledcích u Plzně. Tento projekt nazvaný „Staň se na jeden den ošetřovatelem“ se konal v rámci plnění „Šablon III“ a vychází z krátkodobého programu školy. Programu na farmě se zúčastnily všechny logopedické třídy. Provázel nás a skvěle se nám věnoval průvodce Milan. Žáci se věnovali poznávání zvířat, jejich krmením, péčí o ně, případně různým nebezpečím, která jim hrozí. Náš průvodce dokázal žáky bravurně zaujmout, výborně s ním spolupracovali. Děti poznaly, v jakém šťastném prostředí mohou být zvířata chována a jak ohleduplně by se každý ke zvířatům měl chovat. 

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies