Den s koly 2017

Ve středu 28. června 2017 se všichni žáci zúčastnili Dne s koly. Na jeho realizaci se tentokrát vedle pedagogů naší školy podíleli i studenti Střední průmyslové školy Emila Kolbena v Rakovníku.

9.9.2017 18:12 / Alena Vožehová

Pod vedením paní zástupkyně Ing. Jindřišky Kopřivové se zapojili do práce na jednotlivých stanovištích věnovaných první pomoci, bezpečné jízdě na kole, správnému vybavení jízdního kola a bezpečnosti chodců v silničním provozu. Všem dětem pomáhali při jízdě na kolech, koloběžkách nebo lopedech a těm nejrychlejším jezdcům pak předali odměny nakoupené z peněz získaných na maturitním plese. Ty se slevou poskytla prodejna Jízdní kola Rezek–Rezková. Dalším zpestřením pak byla ukázka dvou závodních vozů, které žákům předvedl pan Ing. Jaroslav Mikolášek. Děkujeme!