CO JIŽ VÍME O SVÉM TĚLE

Jak funguje lidské tělo? A jaké činnosti mohou tělo poškodit? Najít správnou odpověď na dané otázky bylo náplní preventivní akce.

16.1.2024 12:15 / Jana Redlová

Žáci mohli shlédnout výukové materiály a následně odpovídali na kvízové otázky k tématu. Dále mohli pracovat s modely zubů – jak zajistit správnou hygienu, jaké pomůcky používat. Nechybělo okénko zdravé výživy s nácvikem přípravy chutného pokrmu. A starší studenti už mohli nahlédnout do situace, co dělat když,… když se nevhodně stravujeme, když propadneme užívání návykových látek a když jsme promiskuitní. Zkrátka, jak najít řešení v situaci, kdy dochází k poškozování našeho těla.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies