Napsali o nás :-)

Reflexe na naši mateřskou školu

27.1.2021 10:05

Během měsíce listopadu a prosince jsme mohli ve školce přivítat na praxi 3 studentky z pedagogických fakult VŠ. Za dodržování přísných hygienických pravidel s námi strávily sice jenom pár dní, setkání ale bylo podnětné jak pro nás, tak i pro všechny děti. Že se praktikantkám ve školce moc líbilo, dokazuje krásné hodnocení, které nám zaslaly a za které jim moc děkujeme:

Ukázkové pozitivní klima

Při návštěvě v této mateřské škole jsme byly okouzleny příjemnou atmosférou, která byla znatelná v každé třídě. Každá z učitelek je skvělou herečkou, která dokáže ladně vklouznout do dětského světa, a reagovat na všechny bláznivé podněty od dětí. Pohlíží na každé dítě jako na jedinečný kamínek, a hledá správné techniky k opracování, jak z dítěte vytvořit diamant. Celý den jsou děti přiměřeně stimulovány prožitkovými formami výuky, které v nich probouzí lásku k objevování světa okolo. Náš upřímný dík patří všem učitelkám, s kterými jsme měli tu čest se setkat při naši praxi, a v kterých vidíme vzor pro naši budoucí učitelskou profesi.