Hravá angličtina

A škola začala na plné obrátky! Žáci IV. třídy (4. + 6. ročník) už mají své povinnosti, domácí úkoly a prožívají první školní úspěchy. V žákovské knížce se objevují první jedničky. A dnes tomu bylo nejinak – pěkné známky jim dnes zapsala paní učitelka Mgr. Petra Vitvarová, která vyučuje angličtinu. A ne kdejakou! Nejprve se všichni pozdravili, zazpívali si písničku a "hráli si se zvířátky". Celá vyučovací hodina probíhala pouze v anglickém jazyku. Na vyzvání paní učitelky žáci z tabule odebírali zvířátko, které jim paní učitelka určila, ukázali obrázek celé třídě a společně si řekli jeho název. Odměnou byla pochvala a na konci hodiny již výše zmíněná jednička do žákovské knížky. Hodina angličtiny se zvířátky všechny moc bavila a už se těší na další.