Škola vzhůru nohama.

V úterý 21. 5. 2019 proběhla na naší škole akce "Škola vzhůru nohama".

22.5.2019 07:22 / Lenka Uriková

V úterý 21. 5. 2019 proběhla na naší škole akce "Škola vzhůru nohama" - program připravený ve spolupráci s Naučným střediskem ekologické výchovy Kladno - Čabárna, o.p.s. Celkem na osmi stanovištích se žáci dozvěděli spoustu zajímavostí o netopýrech, např. druhy netopýrů, netopýří hlasy, kde netopýři bydlí, kde a proč zimují, co to je echolokace, co netopýři jí, jaké o nich kolují pověry a pověsti a na závěr si netopýra vyrobili z papíru.