Divadelní představení v Kulturním centru v Rakovníku

V rámci celostátní přehlídky amatérského divadla jsme byli na pohádce "Ať žijí duchové"

14.11.2018 15:42 / Milada Loudová

Druhý listopadový týden pořádalo Kulturní centrum v Rakovníku celostátní přehlídku amatérského činoherního divadla pro děti a mládež, která nese název POPELKA. Zájem škol o vstupenky na tato divadelní představení je velký, protože se vždy jedná o kvalitní divadelní vystoupení. My jsme měli možnost v pátek 9. 11. 2018 zhlédnout představení „Ať žijí duchové“ podle známé filmové pohádky téhož názvu. Divadlo je něco jiného než film, ne vždy je možné přesně film kopírovat do detailu. A v tom je právě kouzlo divadelního představení. Dětem se toto vystoupení velice líbilo, už jen tím, že tam převážně hrály děti jejich věkových kategorií.